NORGESLØPET 2021

RESULTAT VED UKI POENG

OPPDATERT:  03.10.2021 20:00

MIDLERTIDIG RESULTAT ENDRINGER KAN FOREKOMME JavaScript Table Filter Search

SØK ETTER NAVN, POENG, PLASSERING...

PLASSERING NAVN TEAM LØP KJØNN AGE YEAR STARTNUMMER UKI SCORE TIME
1 Ferdinand Kvan Edman Tjalve Norgesløpet 10 km M 28 1993 3400 1872 0:28:56
2 Ingeborg Østgård Ren-Eng, FIK - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 18 2003 2341 1861 0:16:10
3 Ina Halle Haugen
Ida Eides minneløp 5 km F 18 2003 2446 1860 0:16:11
4 Pernilla Epland Stord IL (Allianseidrettslag) Norgesløpet 10 km F 31 1990 3367 1846 0:34:12
5 Senay Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km M 26 1995 3302 1845 0:29:39
6 Jessica Gunnarsson Sportsklubben Vidar Norgesløpet 10 km F 45 1976 3348 1832 0:37:03
7 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF Norgesløpet 10 km M 21 2000 3378 1831 0:30:03
8 Astrid Brathaug Sørset Tyrving IL Norgesløpet 10 km F 31 1990 3405 1829 0:34:48
9 Sigurd Skjeseth Ruud Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 25 1996 2324 1819 0:14:24
10 Trym Tønnesen Halden IL Ida Eides minneløp 5 km M 21 2000 2402 1812 0:14:29
11 Philip Massacand Gneist Ida Eides minneløp 5 km M 19 2002 2319 1809 0:14:40
12 Tord Franke Ulset Selsbakk IF Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2363 1805 0:14:43
13 Rashid Handule BUL Ida Eides minneløp 5 km M 54 1967 2321 1804 0:15:56
14 Esten Hansen-Møllerud Hauen Ren-Eng, FIK - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2385 1802 0:14:45
15 Anders Nøstdahl Gløersen Rustad IL Ida Eides minneløp 5 km M 35 1986 2391 1800 0:14:50
16 Awet Kibrab Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km M 26 1995 3266 1800 0:30:53
17 Robin Kronqvist IK Falken Ida Eides minneløp 5 km M 21 2000 2301 1789 0:14:45
18 Ulrik Lolland Rygge IL Ida Eides minneløp 5 km M 29 1992 2436 1788 0:14:46
19 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km M 19 2002 2344 1788 0:14:55
20 Wilma Bekkemoen Torbiörnsson Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km F 14 2007 2380 1781 0:17:30
21 Svein Egil Linnerud Gjøvik Friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km M 60 1961 2358 1776 0:17:33
22 Torhild Dybwad Matheisen Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km F 53 1968 2377 1775 0:19:04
23 Silje Christiansen Driv IL Halvmaraton F 46 1975 1193 1773 1:26:02
24 Ger Van Graas Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 66 1955 2275 1773 0:18:29
25 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb Ida Eides minneløp 5 km M 15 2006 2382 1772 0:15:07
26 Marianne Dønnem Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km F 48 1973 2345 1768 0:18:34
27 Sondre Strande Omland Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 14 2007 2441 1765 0:15:12
28 Kristian Ulriksen Tromsø Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km M 35 1986 2343 1762 0:15:17
29 Vetle Sjaastad CHRISTIANSEN Geilo IL Norgesløpet 10 km M 29 1992 3404 1761 0:32:00
30 Malin Hoelsveen Raufoss IL -Friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 16 2005 2300 1758 0:17:54
31 Thomas Asgautsen Spirit Stavanger Friidrettsklubb Norgesløpet 10 km M 32 1989 3334 1758 0:32:04
32 Henrik Lund Raagaard Fredrikstad IF Halvmaraton M 77 1944 1156 1756 1:38:55
33 Henrik Nilsson Kongsvinger IL Friidrett Norgesløpet 10 km M 28 1993 3319 1756 0:32:08
34 Vegard Sæbu Skrautvål IL Norgesløpet 10 km M 22 1999 3337 1756 0:32:08
35 Robert Hisdal BFG Bergen Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km M 43 1978 2323 1754 0:15:39
36 Roger Thompson Driv IL Norgesløpet 10 km M 45 1976 3446 1754 0:33:58
37 Herbjørn Brennhovd Gol IL Halvmaraton M 73 1948 1123 1752 1:32:39
38 Josefin Heier Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km F 25 1996 2337 1751 0:17:50
39 Mattis STENSHAGEN Follebu SK Norgesløpet 10 km M 25 1996 3459 1751 0:32:16
40 Hans Chr. Aarnes Nittedal IL Norgesløpet 10 km M 37 1984 3371 1750 0:32:42
41 Terje Gulbrandsen Lillehammer IF Ida Eides minneløp 5 km M 51 1970 2304 1748 0:16:33
42 Jon Per Nygaard Ren-Eng, FIK - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km M 54 1967 2346 1747 0:16:34
43 Mina Tronstad TWR Lundmarks Norgesløpet 10 km F 32 1989 3279 1747 0:37:57
44 Robert Bergstå Svarstad IL Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2407 1746 0:15:17
45 Benjamin Olsen Sarpsborg IL Ida Eides minneløp 5 km M 17 2004 2406 1744 0:15:28
46 Andreas Ree Storebrand Sport / Milslukern / Frogner Runners Norgesløpet 10 km M 35 1986 3344 1743 0:32:54
47 Jon Fiva Tyrving IL Halvmaraton M 43 1978 1001 1737 1:13:59
48 Magnus Torp Antonsen Strandbygda IL Norgesløpet 10 km M 31 1990 3385 1737 0:32:40
49 Karoline Næss
Halvmaraton F 27 1994 1211 1736 1:24:32
50 Abdeslam Naji BUL Ida Eides minneløp 5 km M 56 1965 2339 1734 0:17:18
51 Eldbjørg Moxnes Oslostudentenes IK - Friidrett Norgesløpet 10 km F 33 1988 3421 1734 0:38:28
52 Martin Wetlesen Vedeld Ås IL Norgesløpet 10 km M 35 1986 3407 1732 0:33:12
53 Kristine Valle Oslostudentenes IK - Friidrett Halvmaraton F 28 1993 1125 1731 1:24:55
54 Line Sørensen-Ødegård
Halvmaraton F 36 1985 1024 1724 1:26:35
55 Ada Hagli Lorentzen Nittedal Friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 13 2008 2348 1721 0:18:33
56 Henrik Vik TOLO Asker Sk. Friidrett Norgesløpet 10 km M 22 1999 3376 1721 0:33:08
57 Ingeborg Lianes
Norgesløpet 10 km F 26 1995 3362 1721 0:38:59
58 Anna Knapstad Dehli Tønsberg friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km F 14 2007 2281 1719 0:18:35
59 Espen Honganvik Holen
Norgesløpet 10 km M 27 1994 3290 1719 0:33:12
60 Even Bentzen Løvås Halden IL Norgesløpet 10 km M 32 1989 3465 1717 0:33:15
61 Øyvind Moen FJELD Kjelsås IL Norgesløpet 10 km M 33 1988 3388 1716 0:33:17
62 Asle Slettemoen BUL Halvmaraton M 50 1971 1009 1714 1:19:17
63 Johannes Øvereng Mosjøen IL Norgesløpet 10 km M 18 2003 3363 1714 0:33:41
64 Finn Gjøsteen Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km M 20 2001 3272 1714 0:33:41
65 Even Storeheier
Norgesløpet 10 km M 21 2000 3449 1713 0:33:21
66 Benjamin Dolva
Norgesløpet 10 km M 29 1992 3358 1710 0:33:27
67 Jan Tore Tellefsen BFG Bergen Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km M 39 1982 2342 1708 0:15:55
68 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK Norgesløpet 10 km M 26 1995 3387 1707 0:33:32
69 Olger Pedersen Dimna IL Halvmaraton M 32 1989 1051 1703 1:14:08
70 Kjersti Christina Moody Romerike Ultraløperklubb Halvmaraton F 47 1974 1224 1703 1:31:54
71 Kirsti M Johnsen Tjøme løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 68 1953 2098 1703 0:23:05
72 David Stefan Rieger Ren-Eng, FIK - Friidrett Norgesløpet 10 km M 20 2001 3391 1703 0:34:00
73 Marius Borger Spydeberg il Norgesløpet 10 km M 39 1982 3326 1702 0:34:02
74 Ingeborg Rosager Kongsvinger IL friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 15 2006 2340 1701 0:18:54
75 Vilde Moser OSI Ida Eides minneløp 5 km F 24 1997 2418 1698 0:18:46
76 Kristin Grenan Airmine Norgesløpet 10 km F 49 1972 3354 1698 0:41:56
77 Bjørn Einar Eide Øystre Slidre IL Ida Eides minneløp 5 km M 65 1956 2360 1697 0:19:24
78 Kjell Jonhaugen Nittedaljoggen Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 77 1944 2048 1696 0:22:05
79 Simon Knutsen Kristiansand Løpeklubb Norgesløpet 10 km M 28 1993 3304 1696 0:33:51
80 Jørgen Stigen Hamar Skiklubb Norgesløpet 10 km M 22 1999 3422 1696 0:33:52
81 Hege Gathen Fredrikstad IF Halvmaraton F 55 1966 1015 1695 1:38:51
82 Christine Nystuen Kongsvinger Ida Eides minneløp 5 km F 29 1992 2351 1694 0:18:50
83 Ronny Eriksen Team Raske Gutter Norgesløpet 10 km M 46 1975 3301 1694 0:35:33
84 Jens Aas
Norgesløpet 10 km M 46 1975 3418 1692 0:35:36
85 Anine Kallhovd Kristiansand Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km F 24 1997 2287 1690 0:18:54
86 Tor Fauske löplabbet Norgesløpet 10 km M 58 1963 3261 1690 0:37:55
87 Victoria Vermelid Oslostudentenes IK - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 24 1997 2412 1689 0:18:55
88 Marthe Aasum
Ida Eides minneløp 5 km F 31 1990 2316 1689 0:18:55
89 Erlend Homble Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 17 2004 2310 1688 0:16:10
90 Kjell Arne Olsen Lørenskog Friidrettslag Ida Eides minneløp 5 km M 61 1960 2387 1688 0:18:34
91 Hedda Høntorp Oppegård IL Ida Eides minneløp 5 km F 17 2004 2297 1688 0:19:08
92 Ole Petter K Schmedling Oslostudentenes IK - Friidrett Norgesløpet 10 km M 34 1987 3394 1687 0:34:07
93 David André Aasen Arnevåg Romsdal Randonee Klubb Norgesløpet 10 km M 32 1989 3411 1685 0:34:11
94 Steinar Skaar Løpsklubben 1814 BIL Norgesløpet 10 km mosjon M 65 1956 3132 1685 0:41:39
95 Jørgensen Henrik Fossum IF Ida Eides minneløp 5 km M 14 2007 2353 1683 0:16:14
96 Jostein Nyquist Øystre Slidre IL Norgesløpet 10 km M 30 1991 3447 1683 0:34:14
97 Pål Simonsen Bodø Bauta løpeklubb Norgesløpet 10 km mosjon M 61 1960 3012 1683 0:39:42
98 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag/Team XPND Ida Eides minneløp 5 km F 24 1997 2400 1682 0:19:03
99 Marie Synnøve Qvale Ullensaker/Kisa IL Halvmaraton F 27 1994 1173 1681 1:29:34
100 Christian Børs Lind Røa IL Halvmaraton M 81 1940 1177 1681 1:53:48
101 Håkon Moldestad EY BIL Norgesløpet 10 km M 28 1993 3294 1680 0:34:20
102 Roar Bakken Stovner Romerike Ultraløperklubb Norgesløpet 10 km M 34 1987 3386 1679 0:34:22
103 Vegard Vikshåland Kne Jølsrud løpeklub Norgesløpet 10 km M 41 1980 3340 1678 0:35:13
104 Ivar Seierstad
Norgesløpet 10 km M 45 1976 3274 1678 0:35:58
105 Dorte Foss Raufoss IL -Friidrett Norgesløpet 10 km mosjon F 54 1967 3059 1678 0:43:53
106 Atle Smenes Rustad IL Norgesløpet 10 km M 32 1989 3263 1677 0:34:25
107 Lars Sønsterud
Halvmaraton M 24 1997 1023 1674 1:16:01
108 Jørn Espen Nilsen
Halvmaraton M 32 1989 1146 1674 1:16:02
109 Eugenie Gulowsen Lillehammer IF Norgesløpet 10 km F 23 1998 3437 1674 0:40:56
110 Erik Rønneberg
Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2283 1673 0:16:12
111 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag Ida Eides minneløp 5 km M 15 2006 2368 1673 0:16:22
112 Marius Letting Larssen
Norgesløpet 10 km M 35 1986 3458 1673 0:34:50
113 Per August Halle Haugen Runar Ida Eides minneløp 5 km M 12 2009 2383 1672 0:16:23
114 Adrian Henriksen Rye Sp.Kl. Norgesløpet 10 km M 27 1994 3309 1671 0:34:35
115 Arne-Martin Hægdahl Sørli
Norgesløpet 10 km M 42 1979 3466 1670 0:35:27
116 Ole Christian Lien Brandval/Kongsvinger OK Norgesløpet 10 km M 43 1978 3398 1670 0:35:27
117 Dominic Hoff Bøler IF Friidrett Halvmaraton M 47 1974 1109 1669 1:19:51
118 Eva Bakke Sportsklubben Vidar Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3006 1669 0:41:08
119 Kathrine Vinknes
Norgesløpet 10 km mosjon F 37 1984 3140 1669 0:41:30
120 Sigrid Marie Lindkjølen Magnor UL Ida Eides minneløp 5 km F 44 1977 2365 1668 0:19:46
121 Ørjan Johansen Team Nurmi Norgesløpet 10 km M 42 1979 3307 1668 0:35:31
122 Matias Brekkå Ølen IL Ida Eides minneløp 5 km M 21 2000 2404 1666 0:16:17
123 Marte Kjøren Lillehammer IF Norgesløpet 10 km F 31 1990 3300 1666 0:41:14
124 Elisabeth Jarland Heming Ida Eides minneløp 5 km F 36 1985 2440 1665 0:19:32
125 Håvard Fagervoll Olden Oslo Politis IL Norgesløpet 10 km M 51 1970 3408 1665 0:37:18
126 Hasnija Sinkovic
Norgesløpet 10 km F 36 1985 3347 1665 0:41:39
127 Ulrik Auestad Tollefsen Åsen IL Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2372 1664 0:16:29
128 Hilde Landheim Tynset IF Norgesløpet 10 km F 28 1993 3293 1664 0:41:19
129 Bjarte Nord Rye Sp.Kl. Halvmaraton M 47 1974 1069 1663 1:20:11
130 Magnus Perger Haslum IL Ida Eides minneløp 5 km M 20 2001 2411 1663 0:16:30
131 Kristen Vamsæter Sportsklubben Vidar Norgesløpet 10 km M 23 1998 3353 1663 0:34:49
132 Øyvind Simonsen P17 Sportsteam Norgesløpet 10 km M 54 1967 3461 1663 0:37:22
133 Hanne Mette Sande Sportsklubben Vidar Norgesløpet 10 km mosjon F 39 1982 3175 1663 0:41:45
134 Oskar Kjos BTA Norgesløpet 10 km M 20 2001 3428 1662 0:35:14
135 Alf-Georg Joranger Fredrikstad IF Ida Eides minneløp 5 km M 42 1979 2349 1661 0:16:44
136 Lena Jansen
Norgesløpet 10 km mosjon F 49 1972 3038 1661 0:43:19
137 Bjørn Lauglo Stovnerkameratene Norgesløpet 10 km mosjon M 73 1948 3003 1661 0:44:55
138 Nils Ingar Aadne Andebu IL Ida Eides minneløp 5 km M 39 1982 2355 1659 0:16:31
139 Astrid BRULAND Kjelsås IL/EY-BIL Ida Eides minneløp 5 km F 33 1988 2307 1659 0:19:28
140 Frida Byfuglien Lillehammer IF Ida Eides minneløp 5 km F 19 2002 2293 1659 0:19:40
141 Knut Lium Nordre Land IL - Friidrett Norgesløpet 10 km M 52 1969 3277 1658 0:37:30
142 Stian Stærkeby Jelstad Modum FIK Norgesløpet 10 km M 33 1988 3440 1657 0:35:01
143 Roar Tomter Follo Løpeklubb Norgesløpet 10 km M 49 1972 3280 1657 0:36:33
144 Karl Henrik Lilleheier Ås IL Norgesløpet 10 km M 50 1971 3425 1655 0:37:35
145 Cathrine Andersen Team Driv Trening Norgesløpet 10 km mosjon F 33 1988 3215 1655 0:41:44
146 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL Norgesløpet 10 km mosjon F 49 1972 3198 1654 0:43:36
147 Jørgen Sørgård Ringerike Friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2315 1652 0:16:38
148 Tone Fløttum Fet Friidrettsklubb Halvmaraton F 43 1978 1029 1651 1:34:30
149 Ulf Roger Olsen
Halvmaraton M 55 1966 1139 1650 1:25:59
150 Ole- Kristian Kværner Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 16 2005 2371 1650 0:16:40
151 Anne Myhr Sportsklubben Vidar Norgesløpet 10 km mosjon F 55 1966 3015 1650 0:46:32
152 Victor Samuel Synnestvedt Åsen IL Norgesløpet 10 km M 23 1998 3399 1649 0:35:14
153 Erlend Sæbu Skrautvål IL Norgesløpet 10 km M 24 1997 3318 1649 0:35:14
154 Pål Konradsen Kongen Marina Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km M 38 1983 2280 1648 0:16:39
155 Kristian JOHANSEN Svorkmo N.O.I. Norgesløpet 10 km M 28 1993 3364 1647 0:35:19
156 Kim Haug
Halvmaraton M 39 1982 1002 1646 1:18:32
157 Anne Mette Strand
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 66 1955 2111 1645 0:24:00
158 Erlend Rinden Oslostudentenes IK - Friidrett Norgesløpet 10 km M 24 1997 3415 1645 0:35:21
159 Astrid Grønningen Haugesund Triatlonklubb Halvmaraton F 51 1970 1067 1644 1:39:40
160 Jørgen Sjaastad
Norgesløpet 10 km M 40 1981 3323 1644 0:36:10
161 Ivar Hoel Team Overtenning Halvmaraton M 25 1996 1016 1643 1:18:09
162 Andreas Kværner Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 15 2006 2329 1642 0:16:46
163 Martin Holtet Kongsvinger IL Friidrett Ida Eides minneløp 5 km M 14 2007 2317 1641 0:16:47
164 Henrik Hareide Holstad Hareid IL Ida Eides minneløp 5 km M 20 2001 2375 1641 0:16:47
165 Arve Angen
Halvmaraton M 51 1970 1008 1640 1:23:48
166 Christoffer Hagen Team Driv Trening Halvmaraton M 33 1988 1153 1639 1:18:25
167 Jacob Knudsen Nordstrand IF Triathlon Halvmaraton M 47 1974 1040 1639 1:21:41
168 Steffen Nystrøm Vadsø Turnforening Ida Eides minneløp 5 km M 37 1984 2338 1639 0:16:46
169 Mads Huken Mathiesen BTA Norgesløpet 10 km M 20 2001 3430 1637 0:35:58
170 Arnt Erik Landa Torsdagsklubben 3:40 Norgesløpet 10 km M 32 1989 3370 1636 0:35:37
171 Mads Berge Høydalsmo Idrettslag Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 32 1989 2254 1635 0:16:41
172 Håkon Tømmervåg ØIL Norgesløpet 10 km M 29 1992 3295 1635 0:35:40
173 Lars Mork Team Overtenning Halvmaraton M 27 1994 1020 1634 1:18:44
174 Kristian Rønning
Halvmaraton M 38 1983 1183 1632 1:19:27
175 Egil Tronstad Spydeberg IL Ida Eides minneløp 5 km M 50 1971 2282 1630 0:17:53
176 Gunn Grevsnes Oppegård IL Norgesløpet 10 km mosjon F 46 1975 3031 1630 0:44:32
177 Jan-Erik Gåsvær Brandbu IF Norgesløpet 10 km mosjon M 61 1960 3139 1629 0:41:11
178 Lars Peter Raknes
Halvmaraton M 33 1988 1149 1628 1:19:10
179 Keino Valstad Bøler IF Friidrett Halvmaraton M 48 1973 1045 1627 1:22:26
180 Mats Emil Sand Galterud IF Halvmaraton M 34 1987 1137 1626 1:19:17
181 Ørjan Aasen Ottestad IL Halvmaraton M 27 1994 1063 1626 1:19:19
182 Harald Skarpeteig
Ida Eides minneløp 5 km M 44 1977 2312 1626 0:17:09
183 Asbjørn Moe Team Jimmy Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2330 1625 0:16:49
184 Halvor Brochmann
Halvmaraton M 37 1984 1074 1624 1:20:00
185 Erland Vedeler Stubbe Norges Idrettshøgskoles Idrettslag Halvmaraton M 29 1992 1072 1623 1:19:29
186 Tor-Arne Stenhaug Romerike Runners Team Norgesløpet 10 km mosjon M 73 1948 3148 1622 0:46:08
187 Timothée Jung Tjalve Halvmaraton M 33 1988 1129 1620 1:19:41
188 Anders Hatlen Koll IL Halvmaraton M 41 1980 1065 1620 1:21:19
189 Bodhild Roaldset Haukø
Halvmaraton F 37 1984 1180 1620 1:35:59
190 Lennart Garnes
Ida Eides minneløp 5 km M 43 1978 2438 1619 0:17:14
191 Erik Stigen Fredrikstad IF Norgesløpet 10 km M 20 2001 3269 1619 0:36:31
192 Anette Killerud Ødegård
Norgesløpet 10 km F 30 1991 3312 1618 0:43:16
193 Ingunn Monsen Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 58 1963 2066 1617 0:22:19
194 Trond Michelsen Lyn Ski Norgesløpet 10 km M 45 1976 3306 1617 0:37:37
195 Øyvind Støvland
Halvmaraton M 29 1992 1101 1616 1:20:01
196 Ingunn Ytrehus Romerike Ultraløperklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 71 1950 2067 1616 0:25:59
197 Solan Renolen BTA Norgesløpet 10 km M 19 2002 3426 1614 0:36:41
198 Hege Weberg Tangen
Norgesløpet 10 km mosjon F 36 1985 3177 1614 0:43:45
199 Hans-Kristian Larsen Rye Sp.Kl. Halvmaraton M 39 1982 1188 1613 1:20:44
200 Tor Erik Olsen Team kikkoman Halvmaraton M 47 1974 1130 1613 1:23:18
201 Eivind Jensen En plan Norgesløpet 10 km M 36 1985 3315 1613 0:36:33
202 Tov Løvgaard Nesbyen IL Halvmaraton M 31 1990 1006 1611 1:20:18
203 Thea Kristin Egeland Twr Lundmarks Ida Eides minneløp 5 km F 32 1989 2366 1611 0:20:21
204 Ingvild Bretzeg TWR Lundmarks Ida Eides minneløp 5 km F 28 1993 2336 1611 0:20:22
205 Tomas Ludvigsen Asker Sk. Friidrett Halvmaraton M 42 1979 1061 1610 1:21:55
206 Håvard Grenan Høvik IF Halvmaraton M 52 1969 1186 1610 1:25:38
207 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL Ida Eides minneløp 5 km M 48 1973 2354 1610 0:17:40
208 Sigrun Aker Nordeng Oslostudentenes IK - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 33 1988 2126 1610 0:20:23
209 Johanne Helene Iversen
Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3197 1610 0:43:38
210 Anniken Weber Nielsen Team Driv Trening Ida Eides minneløp 5 km F 33 1988 2414 1609 0:20:24
211 Amund Nybakke Oppegård IL Norgesløpet 10 km M 14 2007 3282 1608 0:36:51
212 Olaf Knai Hurdal IL Norgesløpet 10 km mosjon M 72 1949 3045 1608 0:46:35
213 Carl-Fredrik Causevic Genus BIL Norgesløpet 10 km M 30 1991 3390 1607 0:36:30
214 Kristoffer Stensland Fet skiklubb Norgesløpet 10 km M 16 2005 3444 1606 0:36:56
215 Sondre Sveen
Halvmaraton M 31 1990 1093 1605 1:20:46
216 Rolf Stalenget Øystre Slidre IL Ida Eides minneløp 5 km M 55 1966 2285 1605 0:18:47
217 Jørn Thorsen Follo Løpeklubb Norgesløpet 10 km M 51 1970 3276 1605 0:38:56
218 Bente Hæhre Høydalsmo Idrettslag Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 31 1990 2033 1603 0:20:31
219 Sindre Bolstad
Norgesløpet 10 km M 24 1997 3331 1602 0:36:40
220 Eivind Berstad Kalsnes Fjellgeitlag Norgesløpet 10 km M 35 1986 3316 1602 0:36:53
221 Jens ANDERSEN Sport 1 Kløfta Norgesløpet 10 km M 24 1997 3275 1601 0:36:42
222 Tobias Ottersen BTA Norgesløpet 10 km M 20 2001 3432 1601 0:37:05
223 Ida Nilsen
Halvmaraton F 41 1980 1213 1600 1:39:05
224 Lars Fredheim Hodne Sandnes IL Norgesløpet 10 km M 22 1999 3396 1600 0:36:44
225 Charles Høstlund
Norgesløpet 10 km M 46 1975 3346 1600 0:38:05
226 Joachim Reitan Lørenskog-Rælingen Kappsvømmingsklubb Halvmaraton M 52 1969 1219 1599 1:26:19
227 Jeppe Sverdrup Heming Ida Eides minneløp 5 km M 44 1977 2435 1599 0:17:28
228 Kristoffer Fiane Pedersen
Norgesløpet 10 km M 35 1986 3410 1599 0:36:58
229 Jerzy Pecak Gjøvik Friidrettsklubb Norgesløpet 10 km M 46 1975 3296 1599 0:38:07
230 Heidi Syversen FIK Orion Norgesløpet 10 km mosjon F 24 1997 3067 1597 0:44:10
231 Magnus Barth Ringerike O-lag Norgesløpet 10 km M 31 1990 3324 1596 0:36:51
232 Trond Brevik Fossum IF Halvmaraton M 55 1966 1062 1595 1:29:31
233 Sofie Wilmann
Ida Eides minneløp 5 km F 21 2000 2410 1595 0:20:39
234 Tiril Lilleheier Ås IL Norgesløpet 10 km mosjon F 18 2003 3086 1595 0:44:43
235 Thomas Heibergjohansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2083 1594 0:21:26
236 Elias Haugen Torjussen Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 14 2007 2364 1593 0:17:25
237 Jonas Veka Tretli
Norgesløpet 10 km M 35 1986 3377 1593 0:37:10
238 Eline Skretteberg Team Skretteberg Ida Eides minneløp 5 km F 15 2006 2291 1592 0:20:55
239 Sondre Tragethon Geilo Norgesløpet 10 km M 27 1994 3332 1592 0:36:58
240 Thomas Patey Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 48 1973 2327 1591 0:17:54
241 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km M 16 2005 3439 1589 0:37:27
242 Mathias Stähli Löplabbet AS Norgesløpet 10 km M 18 2003 3355 1589 0:37:28
243 Haakon Utby NTNUI Halvmaraton M 30 1991 1073 1588 1:21:55
244 Grzegorz Kosel Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km M 39 1982 3361 1588 0:37:19
245 Marie FRIVOLD Oddersjaa SSK Norgesløpet 10 km mosjon F 23 1998 3078 1588 0:44:31
246 Egil Holme Fredrikstad IF Norgesløpet 10 km mosjon M 66 1955 3023 1588 0:44:35
247 Tine Helene Ingjer Blaker IL Norgesløpet 10 km mosjon F 27 1994 3184 1587 0:44:33
248 Adna Tahirovic ASICS FrontRunnee Halvmaraton F 27 1994 1220 1586 1:38:30
249 Steffen Birkeland
Norgesløpet 10 km M 30 1991 3462 1586 0:37:09
250 Julie Hovind Heggedal
Norgesløpet 10 km mosjon F 27 1994 3072 1586 0:44:35
251 Ingeborg Edvartsen Team Hilde Norgesløpet 10 km mosjon F 21 2000 3137 1585 0:44:36
252 Ingrid Hansen
Norgesløpet 10 km mosjon F 22 1999 3098 1585 0:44:36
253 Inge Vinje Tjøme løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 76 1945 2015 1584 0:23:46
254 Thomas Ødegård
Norgesløpet 10 km M 32 1989 3460 1584 0:37:12
255 Johan Ansnes Oppdal Norgesløpet 10 km M 22 1999 3436 1584 0:37:12
256 Emilie Ruud Lia Granli IL Ida Eides minneløp 5 km F 13 2008 2361 1583 0:21:04
257 Andreas Rønning Mosjøen Friidrettsklubb Norgesløpet 10 km M 28 1993 3345 1583 0:37:15
258 Siw Engen-Fadnes Sparebank1 Østlandet Halvmaraton F 43 1978 1194 1582 1:40:36
259 Julie S Flaagen Løpegruppa Jessheim Norgesløpet 10 km mosjon F 27 1994 3126 1582 0:44:43
260 Jens Christoffer Gjølme PwC/KSK/BO2 Ida Eides minneløp 5 km M 29 1992 2381 1581 0:17:24
261 Øyvind Lie
Norgesløpet 10 km M 26 1995 3342 1581 0:37:18
262 Grethe Foss Eidsvoll sykkelklubb Norgesløpet 10 km mosjon F 68 1953 3096 1581 0:53:47
263 Even Jokstad
Norgesløpet 10 km M 39 1982 3271 1580 0:37:33
264 Jørgen Vestheim
Halvmaraton M 30 1991 1187 1579 1:22:32
265 Morten Grønneberg Asker Sk. Friidrett Halvmaraton M 48 1973 1088 1579 1:25:39
266 Kristoffer H. Gundersen Wang Ung Lørenskog Ida Eides minneløp 5 km M 14 2007 2370 1579 0:17:37
267 Emil Hagevik Bakke Trysilgutten IL - Friidrett Norgesløpet 10 km M 23 1998 3392 1579 0:37:21
268 Espen Rygge Spydeberg IL Norgesløpet 10 km M 39 1982 3289 1579 0:37:35
269 Helge Andersen
Norgesløpet 10 km M 46 1975 3292 1579 0:38:45
270 Tom Widerøe Spruten GSK Norgesløpet 10 km M 52 1969 3260 1579 0:39:45
271 Anine Hegre Tyrving IL Halvmaraton F 37 1984 1032 1578 1:39:45
272 Karsten Kopland Tjalve Ida Eides minneløp 5 km M 33 1988 2419 1577 0:17:27
273 Arvin Patel BUL Norgesløpet 10 km M 54 1967 3457 1577 0:39:48
274 Ingvild Vesterhus Norges Idrettshøgskoles Idrettslag Halvmaraton F 24 1997 1111 1576 1:39:19
275 Malin Høntorp Oppegård IL Ida Eides minneløp 5 km F 15 2006 2299 1576 0:21:11
276 Atle Aasterud
Norgesløpet 10 km M 46 1975 3264 1576 0:38:52
277 Kristian Skaar
Halvmaraton M 35 1986 1218 1574 1:23:26
278 Andreas Hovemoen
Halvmaraton M 36 1985 1104 1574 1:23:26
279 Frederick Emil Høyerholt Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 15 2006 2373 1574 0:17:41
280 Hans Jørgen Pederstad
Halvmaraton M 40 1981 1154 1573 1:24:30
281 Erik Bratterud
Norgesløpet 10 km M 48 1973 3270 1572 0:38:59
282 Ragnhild Tragethon Geilo Norgesløpet 10 km mosjon F 50 1971 3144 1572 0:47:59
283 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 20 2001 2409 1570 0:17:44
284 Jane Kathrin Johansen Haga IF Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 48 1973 2262 1569 0:21:51
285 Gjermund Habbestad
Halvmaraton M 31 1990 1122 1568 1:23:22
286 Svein Lier
Halvmaraton M 32 1989 1059 1568 1:23:21
287 Kjetil Nordengen
Ida Eides minneløp 5 km M 40 1981 2403 1568 0:17:53
288 Marianne Opsahl Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 48 1973 2101 1567 0:21:53
289 Torstein Svenneby Myhrer
Norgesløpet 10 km M 28 1993 3413 1567 0:37:44
290 Gjermund Gartmann Intervallbanden Ida Eides minneløp 5 km M 40 1981 2439 1566 0:17:55
291 Frøydis Hallstensen Øyen Romerike Runners Team Norgesløpet 10 km mosjon F 59 1962 3210 1566 0:49:47
292 Raimond Haugom Strömvall BTA Norgesløpet 10 km M 20 2001 3431 1564 0:38:16
293 Trym Gjedebo-Skarpeteig Bøler IF Friidrett Ida Eides minneløp 5 km M 13 2008 2286 1561 0:17:52
294 Sindre Buraas Hurdal IL Norgesløpet 10 km M 32 1989 3330 1561 0:37:55
295 Elisabeth Mannion
Halvmaraton F 45 1976 1210 1560 1:44:28
296 Vegard Stensæter Harestua IL Norgesløpet 10 km M 36 1985 3338 1559 0:38:13
297 Vebjørn Stafseng NMBU-BIL Halvmaraton M 29 1992 1118 1558 1:24:04
298 Jon Valvatne Hvam IL Ida Eides minneløp 5 km M 41 1980 2279 1558 0:18:02
299 Rasmus Rosager Granli IL Ida Eides minneløp 5 km M 50 1971 2322 1558 0:18:50
300 Kenneth Løvbrøtte Fegri EY Norgesløpet 10 km M 35 1986 3412 1556 0:38:18
301 Bakr Ettayebi Oslostudentenes IK - Friidrett Norgesløpet 10 km M 24 1997 3448 1555 0:38:06
302 Audun Nymoen Kongsvinger Norgesløpet 10 km M 45 1976 3283 1555 0:39:31
303 Anders Brænna
Halvmaraton M 38 1983 1064 1553 1:24:56
304 Knut Haugan
Halvmaraton M 48 1973 1019 1553 1:27:31
305 Tor Flugstad
Norgesløpet 10 km M 32 1989 3262 1553 0:38:11
306 Håvard Nygård
Norgesløpet 10 km M 45 1976 3320 1553 0:39:36
307 Morten Andreas Lerø Fossum IF Norgesløpet 10 km M 48 1973 3402 1553 0:39:36
308 Rebecca Kjihl
Norgesløpet 10 km mosjon F 28 1993 3129 1553 0:45:48
309 Aleksander Mallasvik EY BIL Norgesløpet 10 km M 35 1986 3374 1552 0:38:26
310 Årseth Elin Sportsjentene Norgesløpet 10 km mosjon F 50 1971 3118 1551 0:48:48
311 Liv-Astrid Rustgaard Bjerke SN Run Club Halvmaraton F 28 1993 1181 1550 1:41:33
312 Ole-Anders Syversen Askim IF Halvmaraton M 29 1992 1150 1549 1:24:40
313 Ole Anders ek LUNDBY Norconsult BIL Norgesløpet 10 km M 26 1995 3397 1549 0:38:17
314 Lars Odin Mellemseter Djis Norgesløpet 10 km M 51 1970 3450 1549 0:40:44
315 Hans Edvard Kjørven
Norgesløpet 10 km M 44 1977 3383 1548 0:39:01
316 Trond Kjærvik Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km M 50 1971 2396 1547 0:18:59
317 Øyvind Aas Fri Flyt AS Halvmaraton M 45 1976 1182 1546 1:28:02
318 Espen Wøien Asker Skiklubb Turløpergruppa Halvmaraton M 52 1969 1037 1544 1:30:30
319 Hans Christian Døsen Arctic Securities Norgesløpet 10 km M 32 1989 3401 1544 0:38:28
320 Kristine Aasgaard SN Run Club Halvmaraton F 32 1989 1126 1543 1:42:10
321 Børre Olsen Driv IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 58 1963 2036 1543 0:19:41
322 Heming Leira Rye Sp.Kl. Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 61 1960 2258 1542 0:20:30
323 Frode Hansen Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km mosjon M 48 1973 3250 1542 0:39:58
324 Thomas Kristoffersen
Halvmaraton M 41 1980 1098 1539 1:26:56
325 Kjetil Engen-Fadnes Sparebank1 Østlandet Halvmaraton M 42 1979 1195 1539 1:26:57
326 Håvard Kroglund Røa IL Norgesløpet 10 km M 34 1987 3321 1539 0:38:37
327 Øivind Larsen Bjerkodden Skiløperforening Norgesløpet 10 km M 58 1963 3424 1539 0:42:25
328 Agnar Øystein Varsi Sirma IL Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3247 1539 0:42:26
329 Iver Løvgaard Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 12 2009 2408 1538 0:18:11
330 Torunn Sollien
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 48 1973 2084 1538 0:22:22
331 John Tuflått Lørenskog ck Norgesløpet 10 km M 53 1968 3417 1538 0:41:06
332 Herman Gromsrud Gjelleråsen ski Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2313 1537 0:18:12
333 Tommy Torgersen Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km M 51 1970 2386 1537 0:19:08
334 Hanne Litleré Fana IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 34 1987 2044 1537 0:21:35
335 Ewa Holmstad
Halvmaraton F 46 1975 1000 1536 1:46:33
336 Aurelia KORTHAUER
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 35 1986 2261 1536 0:21:44
337 Ole Jakob Martinsen
Norgesløpet 10 km M 37 1984 3463 1536 0:38:56
338 Rasmus Schiellerup BTA Norgesløpet 10 km M 20 2001 3429 1536 0:39:10
339 Haakon Stenbeck
Norgesløpet 10 km M 43 1978 3445 1536 0:39:24
340 Østbye Liv
Halvmaraton F 53 1968 1100 1534 1:49:28
341 Erik André Kristiansen Sørum IL Halvmaraton M 33 1988 1144 1533 1:25:50
342 Erik Thoresen Haug Kamp/Vestheim IF Halvmaraton M 33 1988 1012 1532 1:25:56
343 Snorre Lægran Sk Vidar Norgesløpet 10 km mosjon M 55 1966 3473 1532 0:42:41
344 Mette Bugge Bergsund Gjensidige Forsikring ASA Halvmaraton F 31 1990 1159 1530 1:43:15
345 Anette Johansen Haga IF Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 37 1984 2061 1530 0:21:50
346 Kurth Asle Magnussen Brevpost IL Norgesløpet 10 km mosjon M 63 1958 3169 1530 0:44:30
347 Glenn Jeppesen Triton Norgesløpet 10 km mosjon M 60 1961 3063 1530 0:44:31
348 Jørgen Hoff Amundsen
Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2362 1529 0:18:06
349 Rune Holmen Halmsås & Omegn Skilag Norgesløpet 10 km mosjon M 47 1974 3048 1529 0:40:23
350 Baste Høyerholt Try, Idrettslaget Ida Eides minneløp 5 km M 13 2008 2288 1526 0:18:21
351 Torbjørn Torbjørrnsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 61 1960 3149 1525 0:44:40
352 Bernt-Eirik Roland Næsse Sparebank1 Østlandet Halvmaraton M 23 1998 1196 1524 1:26:30
353 Susann Fedreheim LYNGNES Hamar Skiklubb Ida Eides minneløp 5 km F 21 2000 2384 1524 0:21:48
354 Håkon Hovland Hvam IL Halvmaraton M 31 1990 1185 1523 1:26:33
355 Gitte Stenersen SN Run Club Halvmaraton F 34 1987 1038 1522 1:43:56
356 Skjalg Kongssund Moelven IL - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km M 15 2006 2325 1522 0:18:25
357 Erik Mølmann Skedsmokorset Halvmaraton M 28 1993 1192 1521 1:26:41
358 Ketil Magnus Dokset Hurdal IL Norgesløpet 10 km mosjon M 51 1970 3189 1521 0:41:40
359 Runar Gilberg Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 56 1965 2302 1520 0:20:01
360 Atle Silgjerd
Norgesløpet 10 km M 49 1972 3265 1519 0:40:42
361 Rolf Meek Romerike Friidrett Norgesløpet 10 km mosjon M 71 1950 3047 1519 0:50:02
362 Kay Hemstad Team Prærieringen Norgesløpet 10 km M 36 1985 3258 1518 0:39:31
363 Martin Wattum Klaveness BIL Norgesløpet 10 km M 35 1986 3327 1517 0:39:33
364 Sigrid BYE Søre Ål IL Ida Eides minneløp 5 km F 22 1999 2443 1516 0:21:56
365 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett Ida Eides minneløp 5 km F 21 2000 2367 1515 0:21:57
366 Thomas Helland Tyrving IL Norgesløpet 10 km M 12 2009 3333 1513 0:39:56
367 Arvid Hodø Løpegruppa Jessheim Norgesløpet 10 km mosjon M 54 1967 3054 1513 0:41:56
368 Sverre Kristiansen Kjelsås IL Halvmaraton M 30 1991 1096 1512 1:27:19
369 Kari Ødemark
Halvmaraton F 36 1985 1221 1512 1:45:27
370 Joakim Ruud Lia Grenseveien Runners Ida Eides minneløp 5 km M 29 1992 2413 1512 0:18:20
371 Kaare Gilhus Løpegruppa Jessheim Norgesløpet 10 km M 39 1982 3299 1512 0:39:42
372 Kim Borge Kolstad Jessheim Løpegruppe Norgesløpet 10 km M 40 1981 3372 1511 0:40:13
373 Annette Tangnes
Halvmaraton F 28 1993 1106 1510 1:44:58
374 Anders Ekeland
Norgesløpet 10 km M 37 1984 3310 1510 0:39:46
375 Andreas Gossner Romerike Ultraløperklubb Halvmaraton M 48 1973 1103 1509 1:30:52
376 Kristian Lundberg Fysisk fostring Aurskog Norgesløpet 10 km M 32 1989 3365 1509 0:39:34
377 Kenneth Warming Romerike Politiidrettslag Norgesløpet 10 km M 39 1982 3352 1509 0:39:48
378 Terje Eriksen
Norgesløpet 10 km mosjon M 56 1965 3084 1509 0:43:28
379 Martin Stray Egeberg
Halvmaraton M 28 1993 1167 1508 1:27:38
380 Jan Kristian Johansen Tjøme Løpeklubb Halvmaraton M 38 1983 1164 1508 1:28:12
381 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Buvik IL løpegruppa Norgesløpet 10 km mosjon M 51 1970 3168 1508 0:42:07
382 Sverre Melleby Nordstrand Triathlon Halvmaraton M 37 1984 1095 1507 1:28:14
383 André Teigland
Halvmaraton M 55 1966 1031 1505 1:36:34
384 Trygve Dommersnes AutoStore Norgesløpet 10 km M 27 1994 3336 1505 0:39:42
385 Yunpeng Ding
Norgesløpet 10 km mosjon M 37 1984 3134 1505 0:39:56
386 Sondre Hauknes Svendsen Kløfta IL Norgesløpet 10 km mosjon M 16 2005 3200 1504 0:40:13
387 Mina Lundborg Kolbukameratene Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3042 1504 0:47:41
388 Henriette Müller HMS eiendomsutvikling Norgesløpet 10 km mosjon F 49 1972 3154 1504 0:49:27
389 Christine Marcussen BNBIL Halvmaraton F 33 1988 1131 1503 1:45:37
390 Stine Holseter
Halvmaraton F 33 1988 1058 1503 1:45:36
391 Kristine Meidell Dahle Haugesund Triatlonklubb Norgesløpet 10 km F 22 1999 3409 1501 0:47:48
392 Morten Nilsen SKF Norge Halvmaraton M 37 1984 1085 1498 1:28:54
393 Caroline Foss Høistad Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 23 1998 2132 1498 0:22:14
394 Hans Petter Overvoll Ås IL Norgesløpet 10 km M 46 1975 3419 1498 0:41:25
395 Steinar Bakkeeiet
Norgesløpet 10 km mosjon M 38 1983 3471 1498 0:40:10
396 Bård Eirik Jacobsen
Halvmaraton M 46 1975 1189 1497 1:31:43
397 Mathilde F Olden Jardar Friidrett Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 13 2008 2114 1497 0:22:32
398 Lars-Emil Sætrang
Norgesløpet 10 km M 24 1997 3373 1497 0:39:57
399 Rogeir Gotheim Oppegård IL Norgesløpet 10 km mosjon M 56 1965 3214 1497 0:43:54
400 Ida Engen Enebakk IF Ida Eides minneløp 5 km F 17 2004 2277 1496 0:22:33
401 Steinar Odberg Lien Oppegård IL Norgesløpet 10 km M 57 1964 3403 1496 0:43:57
402 Joachim Nybakke Oppegård IL Halvmaraton M 42 1979 1112 1495 1:30:13
403 Magnus Johansen Holstad Kongsberg Halvmaraton M 38 1983 1179 1494 1:29:11
404 Lukas Drozek
Halvmaraton M 35 1986 1047 1492 1:29:23
405 Lars Bugge Berggaard Veidekke BIL Halvmaraton M 34 1987 1148 1491 1:28:52
406 Stein Viem Grimstadgarasjene trio Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3082 1491 0:44:07
407 Inge Fagerhaug
Norgesløpet 10 km mosjon M 59 1962 3033 1491 0:44:07
408 Arne Tømmervik Ravn Norgesløpet 10 km mosjon M 56 1965 3018 1490 0:44:09
409 Kine Askim Oslofjord triatlon Norgesløpet 10 km mosjon F 40 1981 3222 1490 0:49:05
410 Kristian Tollan Seiersten Ås IL Norgesløpet 10 km M 45 1976 3406 1489 0:41:43
411 Jarle Busterud Hernes IL Norgesløpet 10 km mosjon M 71 1950 3069 1489 0:51:18
412 Sølvi Elisabeth Hoff
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 32 1989 2263 1488 0:22:24
413 Roy A. E. Nielsen Djis Norgesløpet 10 km M 53 1968 3451 1488 0:42:49
414 André Borka Asker Sk. Friidrett Halvmaraton M 52 1969 1030 1487 1:34:52
415 Clemet Haugerud Ullensaker/Kisa IL Halvmaraton M 53 1968 1216 1486 1:34:55
416 Halvor Haugan Sportsklubben Vidar Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2311 1486 0:18:42
417 Stig Gunleiksrud Ullensaker/Kisa IL Halvmaraton M 52 1969 1028 1484 1:35:05
418 Leif Inge Skagemo Ås IL Halvmaraton M 43 1978 1135 1483 1:31:05
419 Sindre Egeland Team YOLO Ida Eides minneløp 5 km M 33 1988 2388 1483 0:18:44
420 Hermine Marie Torgersen Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2271 1483 0:22:46
421 Daniel Andre Mathisen
Halvmaraton M 40 1981 1163 1481 1:31:16
422 Kjell Arne Johansen Fredrikstad IF Halvmaraton M 67 1954 1147 1481 1:47:43
423 Melina Leah Kristoffersen Sparebank1 Østlandet Halvmaraton F 16 2005 1208 1480 1:49:04
424 Emil Nordal Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km M 18 2003 2394 1480 0:19:01
425 Bjørn Erik Carlson Løpegruppa Jessheim Halvmaraton M 47 1974 1143 1479 1:33:09
426 Olav Lian Nese Tjøme Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 57 1964 2027 1478 0:20:40
427 Andrea Kopperud Pettersen Sparebank1 Østlandet Halvmaraton F 16 2005 1207 1477 1:49:19
428 Mats Ola Harberg SN Run Club Norgesløpet 10 km M 37 1984 3366 1477 0:40:51
429 Trond Erik Taugland Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km M 46 1975 2395 1476 0:19:32
430 Jonny Aas
Norgesløpet 10 km mosjon M 40 1981 3071 1476 0:41:23
431 Karl Even Korbøl
Norgesløpet 10 km mosjon M 26 1995 3156 1475 0:40:39
432 Terje H Brudal AREAL OG LANDBRUK Norgesløpet 10 km mosjon M 35 1986 3434 1475 0:40:55
433 André Gusdal
Norgesløpet 10 km M 34 1987 3435 1474 0:40:41
434 Bjørn Erik Lilleøkseth Strandbygda IL Norgesløpet 10 km M 49 1972 3464 1473 0:42:14
435 Erik Dahl ZenProducts Triathlon Norgesløpet 10 km mosjon M 34 1987 3024 1473 0:40:43
436 Elin Gjevre Haugen
Norgesløpet 10 km mosjon F 29 1992 3174 1472 0:48:54
437 Arne Heimdal TINE Norgesløpet 10 km mosjon M 70 1951 3452 1472 0:51:58
438 Petter Grinden
Halvmaraton M 42 1979 1223 1469 1:32:09
439 Erik Sydtangen Vormsund Norgesløpet 10 km mosjon M 24 1997 3027 1469 0:40:52
440 Kenneth Sæterhagen Paulsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 35 1986 3221 1468 0:41:09
441 Signe Konstanse Krogstad-Hansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 16 2005 2144 1467 0:23:03
442 Sindre Torsnes Søderberg & Partners Halvmaraton M 31 1990 1092 1466 1:30:46
443 Mikkel Grevsnes Oppegård IL Norgesløpet 10 km mosjon M 15 2006 3105 1466 0:41:29
444 Petrine Fagervoll Olden Telenor b.i.l Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 52 1969 2153 1465 0:24:14
445 Yngve Sandøy
Norgesløpet 10 km mosjon M 42 1979 3243 1465 0:41:44
446 Trond Sylte Løpegruppa Jessheim Norgesløpet 10 km mosjon M 44 1977 3217 1465 0:41:45
447 Ånung Viken Vollan I.K. Ida Eides minneløp 5 km M 28 1993 2437 1464 0:19:00
448 Ingunn Ekeberg
Halvmaraton F 49 1972 1203 1463 1:53:14
449 Jørn Sønsterudbråten
Norgesløpet 10 km mosjon M 51 1970 3035 1463 0:43:40
450 Anna Lundstein
Norgesløpet 10 km mosjon F 31 1990 3014 1463 0:49:15
451 Berit Rimstad Raumnes & Årnes IL Halvmaraton F 43 1978 1033 1462 1:51:14
452 Lars Granli Jokstad Økern Bananbenderi Norgesløpet 10 km mosjon M 31 1990 3037 1462 0:41:05
453 Åsmund Steiro NMBU-BIL Halvmaraton M 30 1991 1099 1461 1:31:06
454 Stig Arild Nakkestad
Halvmaraton M 36 1985 1152 1461 1:31:41
455 Joakim Øren Antonsen Essity Norge Halvmaraton M 37 1984 1157 1459 1:31:47
456 Erik Aakre
Norgesløpet 10 km mosjon M 54 1967 3025 1459 0:43:48
457 Øyvind Kværner
Ida Eides minneløp 5 km M 46 1975 2328 1457 0:19:49
458 Børge Johnsen Ilseng IL Halvmaraton M 49 1972 1034 1456 1:34:53
459 Morten Gammelsæter Oppegård IL Ida Eides minneløp 5 km M 53 1968 2318 1453 0:20:23
460 Lotte Cornelia Steinseth Kalsnes Fjellgeitlag Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3199 1453 0:49:39
461 Kristian Fladen Strøm
Norgesløpet 10 km mosjon M 25 1996 3246 1452 0:41:24
462 Cecilie Haldammen
Ida Eides minneløp 5 km F 31 1990 2331 1450 0:23:03
463 Tonje Syversen Oppstad IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 30 1991 2057 1450 0:23:03
464 Tommy Sand Strømmen Milan Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3087 1450 0:42:14
465 Haakon Hansen Elvågatraverne Halvmaraton M 52 1969 1226 1448 1:37:58
466 Kjetil Paulseth Sørum
Norgesløpet 10 km mosjon M 33 1988 3101 1447 0:41:35
467 Per Erik Nyrud
Norgesløpet 10 km mosjon M 61 1960 3142 1447 0:47:34
468 Mikal Ruste Hoen Løpegruppa Jessheim Halvmaraton M 28 1993 1048 1446 1:32:15
469 Geir Bjerkestrand Hvam IL Norgesløpet 10 km mosjon M 53 1968 3030 1446 0:44:16
470 Erik Miland Gjerpen IF Allianse - Friidrett Norgesløpet 10 km mosjon M 47 1974 3026 1443 0:43:16
471 Sander Botness Greni Nes Ski Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 14 2007 2139 1442 0:19:35
472 Arne Johansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 73 1948 2010 1441 0:24:40
473 Thomas Wagle Lyskestrekk united Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3115 1441 0:43:20
474 Øyvind Håheim
Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3245 1441 0:43:21
475 Tor Anders Elfstedt
Norgesløpet 10 km mosjon M 55 1966 3171 1437 0:46:03
476 Bjørn Knudsen Stovnerkameratene Norgesløpet 10 km mosjon M 69 1952 3002 1436 0:50:26
477 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 14 2007 2149 1434 0:23:39
478 Pål Gjerme Steffensen
Norgesløpet 10 km mosjon M 31 1990 3456 1432 0:42:05
479 Eivind Myrvold
Norgesløpet 10 km mosjon M 30 1991 3093 1432 0:42:06
480 Trine Neverlien TILDELING Norgesløpet 10 km mosjon F 51 1970 3241 1430 0:53:48
481 Torgeir Larsen Lyn Halvmaraton M 54 1967 1117 1429 1:39:28
482 Rino Rådahl Fredrikstad IF Halvmaraton M 59 1962 1026 1428 1:42:52
483 Kristin Dammen
Norgesløpet 10 km mosjon F 31 1990 3127 1428 0:50:40
484 Anton Garri Fagerbakk
Norgesløpet 10 km M 28 1993 3380 1427 0:42:16
485 Odd Hanisch Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km mosjon M 51 1970 3010 1427 0:44:57
486 Manuel Jorge Neves
Halvmaraton M 50 1971 1166 1426 1:39:44
487 Håvar Brevik Yrjar Halvmaraton M 58 1963 1222 1426 1:43:03
488 Jan Nordal Hansen Oppegård IL Norgesløpet 10 km mosjon M 45 1976 3166 1426 0:43:53
489 Steinar Stavdal Veritas BIL Norgesløpet 10 km mosjon M 80 1941 3133 1425 1:03:11
490 Lars Gulsrud Meiselen IF Halvmaraton M 39 1982 1022 1422 1:34:40
491 Sindre Holtbakk Gjerdrum IL Norgesløpet 10 km mosjon M 38 1983 3114 1422 0:42:40
492 Kristian Skorta Modum Friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 53 1968 2100 1421 0:20:53
493 Tom Erik Paulsen Løpsklubben T&F Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3146 1420 0:42:29
494 John-Anders Sugaarden
Norgesløpet 10 km mosjon M 50 1971 3178 1420 0:45:13
495 Simen Hannestad Totenåsen løp Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3251 1418 0:46:45
496 Roger Christiansen Tjøme Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 55 1966 2054 1416 0:21:39
497 Una Jørgensen Brårud Elite Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2006 1415 0:23:48
498 Jon Gauterud Oppdal IL Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3220 1415 0:44:15
499 Roar Sørum Totemåsen løp Norgesløpet 10 km mosjon M 62 1959 3046 1415 0:48:49
500 Lars Skogheim Odal SK Norgesløpet 10 km mosjon M 36 1985 3219 1412 0:43:01
501 Hilde Hagevik Odde Team Hilde Norgesløpet 10 km mosjon F 52 1969 3193 1412 0:54:35
502 Hanna Skjebstad Weigård
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 32 1989 2043 1411 0:23:43
503 Sigmund Henriksen Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km M 49 1972 2397 1409 0:20:32
504 Randi Vestheim Noil Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 33 1988 2053 1409 0:23:46
505 Christer Honoré-Livermore
Norgesløpet 10 km mosjon M 37 1984 3136 1408 0:43:10
506 Nina Andreassen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 49 1972 2025 1406 0:24:42
507 Håkon Imbsen
Halvmaraton M 46 1975 1212 1405 1:38:56
508 Fredrik Wehinger Raumnes og Årnes IL Norgesløpet 10 km M 36 1985 3438 1405 0:43:15
509 Andrè Schjevik
Norgesløpet 10 km mosjon M 33 1988 3051 1405 0:43:00
510 Espen Mellemstad Atna IL Halvmaraton M 43 1978 1199 1404 1:37:11
511 Jan Jørgensen Tjøme Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 72 1949 2000 1404 0:25:21
512 Hanne Søfteland
Norgesløpet 10 km mosjon F 29 1992 3065 1404 0:51:39
513 Thomas Roth Ull Kisa Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2448 1403 0:19:53
514 Henning Tronbøl Nes ski Ida Eides minneløp 5 km M 25 1996 2335 1403 0:19:53
515 Halvorsen Jan Vegard
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 52 1969 2107 1403 0:21:09
516 Kristine Hallstensen Hagen
Norgesløpet 10 km mosjon F 39 1982 3211 1403 0:51:59
517 Jonas Vincent Kårstad
Ida Eides minneløp 5 km M 34 1987 2369 1402 0:19:54
518 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 65 1956 2184 1402 0:23:55
519 Svein Anders Aarsbog
Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3192 1402 0:44:42
520 Øystein Fotland Oslofjord triatlon Norgesløpet 10 km mosjon M 48 1973 3135 1402 0:44:43
521 Crister Bjeglerud
Halvmaraton M 33 1988 1108 1401 1:35:42
522 Alexander Myrseth Hvam IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 45 1976 2104 1401 0:20:40
523 Andreas Larun Schlenk
Norgesløpet 10 km mosjon M 45 1976 3121 1401 0:44:45
524 Stine Bergene
Norgesløpet 10 km F 27 1994 3305 1400 0:51:47
525 Roberto Lavín
Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3131 1400 0:43:09
526 Ørjan Rogne Rise Ullensaker/Kisa IL Halvmaraton M 48 1973 1225 1399 1:39:25
527 Kristine Jacobsen
Halvmaraton F 35 1986 1127 1398 1:55:49
528 Lise Smedberg
Norgesløpet 10 km mosjon F 29 1992 3040 1395 0:51:59
529 Christian Walstad
Ida Eides minneløp 5 km M 30 1991 2350 1392 0:20:03
530 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 16 2005 2050 1392 0:24:25
531 Julie Johnsen
Halvmaraton F 32 1989 1043 1389 1:55:58
532 Gry Ellinor Nerbråten
Norgesløpet 10 km mosjon F 42 1979 3249 1388 0:53:14
533 Magne Fridtjof Karlsen Achilles Norway Norgesløpet 10 km mosjon M 70 1951 3213 1388 0:55:35
534 Peder Ringdal Måndalen IL Halvmaraton M 77 1944 1053 1386 2:12:39
535 Agnieszka Kosel Runpassion.pl Norgesløpet 10 km mosjon F 44 1977 3150 1385 0:53:23
536 Daniel Hanstad Bjørsokten Showteam Ida Eides minneløp 5 km M 28 1993 2309 1384 0:20:10
537 Johan Kolstø Sønstabø Multiconsult BIL Halvmaraton M 33 1988 1165 1380 1:37:20
538 Tommy Svendsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3088 1380 0:44:39
539 Arne Iversen ABB bil Norgesløpet 10 km mosjon M 61 1960 3017 1380 0:50:11
540 Frøya Nor Holmsen Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km mosjon F 15 2006 3153 1380 0:53:26
541 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2042 1379 0:24:40
542 Marco Marongiu
Norgesløpet 10 km mosjon M 50 1971 3076 1379 0:46:41
543 Anette Osgjelten Team Spenst Sørumsand Norgesløpet 10 km mosjon F 37 1984 3092 1379 0:52:59
544 Anja Vaskinn Dark Trail Runners Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 51 1970 2008 1378 0:25:52
545 Erik Brun Eidsvold Værk skiklub/Hovden skigymnas Norgesløpet 10 km M 16 2005 3268 1378 0:44:34
546 Bjørn William Strand
Halvmaraton M 28 1993 1170 1377 1:37:32
547 Chris Yong
Halvmaraton F 37 1984 1035 1377 1:57:48
548 Mads Wang
Norgesløpet 10 km mosjon M 40 1981 3041 1376 0:44:47
549 Thomas Olsen
Halvmaraton M 33 1988 1097 1375 1:37:42
550 Magdalena Drozek
Halvmaraton F 32 1989 1136 1374 1:57:22
551 Sindre Løvgaard
Norgesløpet 10 km mosjon M 39 1982 3244 1371 0:44:25
552 Lars Åstrøm
Halvmaraton M 38 1983 1021 1369 1:38:47
553 Mari Wethal Eidem AREAL OG LANDBRUK Norgesløpet 10 km mosjon F 32 1989 3242 1369 0:53:04
554 Pål Thoreid
Halvmaraton M 37 1984 1005 1368 1:38:52
555 Bendik Førre Krasnapolsk Løpeklubb Norgesløpet 10 km M 34 1987 3313 1367 0:44:18
556 Morten Indstøy GIVAS IKS Halvmaraton M 35 1986 1087 1366 1:39:02
557 Stein Erik Hjermstad
Halvmaraton M 58 1963 1151 1366 1:48:09
558 Kristian Roald
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 40 1981 2099 1366 0:20:49
559 Hogne Rydningen
Halvmaraton M 47 1974 1039 1365 1:42:12
560 Cato Rønold
Norgesløpet 10 km mosjon M 27 1994 3022 1364 0:44:25
561 Rune Håvard Reitan
Norgesløpet 10 km mosjon M 49 1972 3182 1364 0:46:04
562 Willy Kvilten
Norgesløpet 10 km mosjon M 58 1963 3248 1363 0:48:50
563 Lars Litlere
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 37 1984 3469 1362 0:20:38
564 Heidi Nordstad Ullensaker/Kisa IL Norgesløpet 10 km mosjon F 40 1981 3066 1362 0:54:20
565 Martin Syver Larsen Nexans BIL / Halden CK Norgesløpet 10 km mosjon M 33 1988 3225 1359 0:44:35
566 Oda Torbjørnsen
Norgesløpet 10 km mosjon F 24 1997 3009 1358 0:53:32
567 Håvard Helgesen
Halvmaraton M 31 1990 1076 1357 1:39:07
568 Vegard H. Gundersen Algarheim skole Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 7 2014 2228 1356 0:20:55
569 Helena Ahlmén
Halvmaraton F 42 1979 1217 1355 2:01:22
570 Peder Bjugn
Halvmaraton M 30 1991 1052 1351 1:39:38
571 Asbjørn Grønbakken Sparebank1 Østlandet Norgesløpet 10 km mosjon M 58 1963 3227 1347 0:49:28
572 Erik Nilsen Romsås Norgesløpet 10 km mosjon M 66 1955 3224 1347 0:54:06
573 Roy Nordal Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km M 50 1971 2398 1346 0:22:04
574 Dag H. Holum Kløfta IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 78 1943 2167 1342 0:28:30
575 Frode Weel Rambøll Norgesløpet 10 km mosjon M 45 1976 3062 1342 0:46:53
576 Marius Myran Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 13 2008 2071 1340 0:21:10
577 Ann-Kristin Halvorsen
Norgesløpet 10 km mosjon F 41 1980 3255 1340 0:55:17
578 Ulf Trygve Tollefsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 72 1949 3172 1339 0:57:45
579 Helen Bruus Green Team Go Green Halvmaraton F 47 1974 1155 1337 2:05:27
580 Renathe Mostuen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 42 1979 2091 1337 0:25:31
581 Katrine Finstad Land Tyrving IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2143 1330 0:26:08
582 Marius Chr. Müller Kolbukameratene Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3181 1329 0:46:30
583 Marcus Mossberg
Norgesløpet 10 km mosjon M 24 1997 3470 1328 0:45:41
584 Jonas Flink
Norgesløpet 10 km mosjon M 47 1974 3070 1328 0:47:23
585 Flemming Jørgensen IPA Ski- og ballklubb :o) Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 46 1975 2095 1326 0:21:50
586 Nicolay Ramm
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 33 1988 2090 1325 0:21:04
587 Martin Van Wijk Kjelstad
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 38 1983 2260 1325 0:21:12
588 Marianne Storbye
Norgesløpet 10 km mosjon F 40 1981 3141 1324 0:56:01
589 Håkon Ahlsen Grimstad
Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3188 1322 0:45:55
590 Samson Andemariam Løpegruppe Jessheim Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3110 1322 0:47:36
591 Anke Neukamm
Norgesløpet 10 km mosjon F 44 1977 3013 1322 0:56:05
592 Vibekke Mostuen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 43 1978 2093 1320 0:25:51
593 Sylvia Veum Rinden
Norgesløpet 10 km mosjon F 51 1970 3183 1320 0:58:42
594 Synneva Iren Kvile Førde IL - Friidrett Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 21 2000 2131 1319 0:25:24
595 Marius Holm Enerud
Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3103 1319 0:46:51
596 Hege Leknesund
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 35 1986 2014 1318 0:25:34
597 Knut Ove Woldvik Kløfta IL Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3005 1318 0:50:36
598 June Eline Høyer
Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3254 1318 0:55:15
599 Jolien Vleeshouwer
Norgesløpet 10 km mosjon F 33 1988 3100 1318 0:55:15
600 Dan-Erik Bomban Ilar Halvmaraton M 53 1968 1121 1317 1:48:54
601 Pål Aaraas
Norgesløpet 10 km mosjon M 45 1976 3011 1316 0:47:51
602 Claus Håvik Treningscamp Norgesløpet 10 km mosjon M 44 1977 3057 1314 0:47:02
603 Vetle Aune
Norgesløpet 10 km mosjon M 27 1994 3234 1312 0:46:15
604 Thomas Røst Stenerud
Halvmaraton M 41 1980 1160 1311 1:44:47
605 Ketil Nilsen Løpegruppa Jessheim Halvmaraton M 50 1971 1200 1311 1:49:30
606 Ellen Hæhre Øystre Slidre IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 62 1959 2038 1311 0:29:13
607 Tom-Helge Butteberg HELSEVERN Norgesløpet 10 km mosjon M 47 1974 3240 1311 0:48:01
608 Else Husa Ullensaker/Kisa IL Halvmaraton F 70 1951 1011 1310 2:37:40
609 Lars Søby Høybråten og Stovner IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 38 1983 2016 1309 0:21:27
610 Petter Tore Lien Run for fun Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3218 1309 0:50:57
611 Mona Julsrud
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 58 1963 2024 1308 0:28:08
612 Hedda Marie Jonassen Galterud Idrettsforening Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 22 1999 2124 1307 0:25:37
613 Bjørn Lodvar Larsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 51 1970 3187 1307 0:49:25
614 Christian Bjordal
Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3151 1305 0:46:31
615 Even Bentzen Team Christian Bjordals disipler Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3453 1305 0:46:31
616 Hassan Bouka KOMMUNIKASJON OG SAMFUNN Ida Eides minneløp 5 km M 52 1969 3232 1303 0:22:47
617 Amadou Moumouni Idé Aasen Löplabbet AS Halvmaraton M 42 1979 1178 1302 1:45:34
618 Linda Kverneng
Norgesløpet 10 km mosjon F 28 1993 3074 1301 0:55:59
619 Jan-Sverre Pedersen Romerike Runners Team Norgesløpet 10 km mosjon M 73 1948 3167 1298 0:59:40
620 Ketil Stølen
Norgesløpet 10 km mosjon M 64 1957 2179 1297 0:53:34
621 Helena Melleby Lambertseter Friidrett Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2064 1296 0:26:16
622 Marita Schou Johansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2417 1295 0:26:00
623 Emil Alexander Steinbru Saugen Åsen IL Norgesløpet 10 km mosjon M 13 2008 3196 1295 0:47:40
624 Eirik Kristiansen
Norgesløpet 10 km mosjon M 46 1975 3060 1295 0:48:38
625 Hanne Dyrdal Barnehage Norgesløpet 10 km mosjon F 28 1993 3231 1295 0:56:16
626 Bjørn Granli Jokstad Kløfta IL Norgesløpet 10 km mosjon M 37 1984 3055 1293 0:47:13
627 Joonas Andersson
Halvmaraton M 31 1990 1081 1290 1:44:41
628 Kenneth Gran
Halvmaraton M 32 1989 1114 1289 1:44:45
629 Sigurd Ugland
Norgesløpet 10 km mosjon M 48 1973 3112 1289 0:48:52
630 Tom Henriksen Posten Norgesløpet 10 km mosjon M 64 1957 3256 1288 0:53:57
631 Lars Jacob Stovner
Halvmaraton M 68 1953 1206 1287 2:06:03
632 Nora Borrmann
Norgesløpet 10 km mosjon F 18 2003 3044 1287 0:57:34
633 Oliver Solberg-Kårstad Nes Ski Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 10 2011 2431 1286 0:22:03
634 Christer Anker Andreassen
Halvmaraton M 26 1995 1176 1284 1:45:08
635 Lene Kristoffersen Sparebank1 Østlandet Halvmaraton F 49 1972 1209 1283 2:10:58
636 Benjamin Komenda Orkla BIL Halvmaraton M 34 1987 1119 1280 1:45:27
637 Terje Rustad
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 51 1970 2056 1280 0:23:10
638 Martine Roest Skjerve
Norgesløpet 10 km mosjon F 32 1989 3194 1280 0:56:55
639 Petter Pallesen
Norgesløpet 10 km mosjon M 44 1977 3454 1277 0:48:24
640 Camilla Aakre
Norgesløpet 10 km mosjon F 46 1975 3123 1276 0:59:13
641 Aron Amundsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 29 1992 3019 1275 0:47:36
642 Mats Holt Myrvold Rye Sp.Kl. Norgesløpet 10 km mosjon M 35 1986 3223 1274 0:47:56
643 Kåre Chr. Olsen A-K Maskiner Norgesløpet 10 km mosjon M 57 1964 3160 1274 0:52:21
644 Mona Aasnes
Norgesløpet 10 km mosjon F 39 1982 3043 1273 0:57:34
645 Roar Holter
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 40 1981 2255 1272 0:22:19
646 Ann Kristin Jonassen Galterud Idrettsforening Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 49 1972 2120 1271 0:27:17
647 Petter Græsby
Halvmaraton M 34 1987 1089 1270 1:46:18
648 Anders Knudsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 44 1977 3252 1268 0:48:46
649 Geir Malmedal
Halvmaraton M 42 1979 1013 1266 1:48:35
650 Andrea Gullesen
Halvmaraton F 23 1998 1066 1266 2:08:03
651 Andriana Melleby
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 41 1980 2094 1266 0:26:53
652 Hege Salomon
Norgesløpet 10 km mosjon F 54 1967 3032 1266 1:01:13
653 Myriam Jensvold Massaoud
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 44 1977 2433 1265 0:26:55
654 Magnus Flower FMA Norgesløpet 10 km mosjon M 55 1966 3102 1265 0:52:44
655 Irina Bakken
Norgesløpet 10 km mosjon M 48 1973 3068 1263 0:49:51
656 Veronica Bertheussen
Norgesløpet 10 km mosjon F 42 1979 3001 1262 0:58:46
657 Andreas Rustan Dell Technologies Halvmaraton M 49 1972 1102 1257 1:51:25
658 Aleksander Nørgaard
Halvmaraton M 28 1993 1141 1255 1:47:37
659 lasse ingebrigtsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 53 1968 3089 1254 0:51:29
660 Jens Nordland
Halvmaraton M 46 1975 1214 1252 1:51:56
661 Hedvig Gauterud Vollan I.K. Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2063 1251 0:27:10
662 Tonje Elisabeth Granholt
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 44 1977 2145 1250 0:27:13
663 Johannes Melleby Lambertseter Svømmeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 11 2010 2097 1249 0:22:41
664 Arne Alfei Martinsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 74 1947 3163 1249 1:01:58
665 Oksana Sevilhaug
Norgesløpet 10 km mosjon F 38 1983 3108 1248 0:58:42
666 Geir Lundell Team Jumbo Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 49 1972 2427 1247 0:23:09
667 Iben Loven Lambertseter IF Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2253 1247 0:27:16
668 Mussa Lembile
Halvmaraton M 30 1991 1050 1246 1:48:25
669 Monica Orheim
Norgesløpet 10 km mosjon F 33 1988 3106 1246 0:58:27
670 Bjørnar Naustvik Team Turbo Turid Halvmaraton M 54 1967 1107 1243 1:55:37
671 Reesi Bomban
Halvmaraton F 38 1983 1054 1240 2:11:31
672 Agneta Marie Lislerud HELSEVERN Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2247 1233 0:27:13
673 Sverre Melleby Nordstrand Triathlon Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 37 1984 2444 1232 0:22:42
674 Andrea Rix Sparebank1 Østlandet Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 36 1985 2213 1228 0:27:19
675 Inger Riise Bergheim
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 37 1984 2125 1228 0:27:19
676 Knut Olav Grindalen Hakadal IL Norgesløpet 10 km mosjon M 55 1966 3159 1225 0:54:26
677 Marlene Hegre
Halvmaraton F 28 1993 1115 1221 2:12:44
678 Kaare Solum Gilhus Løpegruppa Jessheim Norgesløpet 10 km mosjon M 39 1982 3180 1221 0:49:59
679 Morten Carstens
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 40 1981 2077 1214 0:23:17
680 Trym Fagerheim
Norgesløpet 10 km M 16 2005 3281 1214 0:50:53
681 Christine Carol Filipinas
Norgesløpet 10 km mosjon F 33 1988 3201 1214 0:59:55
682 Gunn-Helen Moen
Norgesløpet 10 km mosjon F 32 1989 3165 1211 1:00:05
683 Snorre Sveløkken Sparebank1 Østlandet Norgesløpet 10 km mosjon M 56 1965 3228 1210 0:55:03
684 Borge Røstum Romerike Ultraløperklubb Norgesløpet 10 km mosjon M 62 1959 3056 1206 0:57:31
685 Anne Rundhaugen
Norgesløpet 10 km mosjon F 29 1992 3016 1204 1:00:24
686 Jan Erik Søreide RYE Norgesløpet 10 km mosjon M 66 1955 3138 1203 1:00:34
687 Veronika Storbråten
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 33 1988 2103 1201 0:27:42
688 Anne Marit Græe
Halvmaraton F 66 1955 1142 1196 2:42:45
689 Einar Karlsen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 54 1967 2037 1193 0:24:43
690 Martine Moen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 29 1992 2088 1190 0:27:56
691 Joachim Zacariassen
Norgesløpet 10 km mosjon M 31 1990 3125 1190 0:50:54
692 Kristoffer Myrseth
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 15 2006 2112 1189 0:23:45
693 Thea Stenersen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 42 1979 2030 1188 0:28:29
694 Evine Strøm Vestsidavegen elite Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 44 1977 2039 1188 0:28:29
695 Even Ødegården Strømmen Milan Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3029 1188 0:51:54
696 Marianne Moe-Larsen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2102 1185 0:28:12
697 Håvard Ekeberg
Halvmaraton M 47 1974 1202 1184 1:58:08
698 Vytautas Zidanavicius Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 33 1988 2220 1181 0:23:26
699 Bodil Jahren Hjemås
Halvmaraton F 50 1971 1162 1175 2:26:29
700 Endre Støverud Nygård Døli skole Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 10 2011 2236 1172 0:24:03
701 Rickard Andersson
Norgesløpet 10 km mosjon M 32 1989 3130 1172 0:51:38
702 Tor Vegard Grytten Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 52 1969 2119 1171 0:25:07
703 Ilze Sica
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 48 1973 2265 1168 0:29:28
704 Jørn Petter Gjermundsen
Norgesløpet 10 km mosjon M 54 1967 3179 1164 0:55:16
705 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 14 2007 2162 1163 0:29:03
706 Odd Idar Gulbrandsen Forsvaret Halvmaraton M 47 1974 1205 1161 2:00:19
708 Magne Bergsvik
Norgesløpet 10 km mosjon M 47 1974 3075 1160 0:54:03
709 Hege Gromsrud Gjelleråsen Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2013 1159 0:29:39
710 Karl Anders Sletsjøe
Halvmaraton M 28 1993 1158 1157 1:56:21
711 Irineu Evora
Halvmaraton M 45 1976 1080 1152 2:01:14
712 Andrine Fagervoll Olden Jardar Friidrett Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 11 2010 2151 1152 0:29:18
713 Kjell Otto Jørgensen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 62 1959 2155 1148 0:27:29
714 Nikola Kezbere
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 12 2009 2266 1148 0:29:24
715 Trude Gauterud Oppdal IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 43 1978 2058 1141 0:29:30
716 Dejan Savic
Norgesløpet 10 km mosjon M 54 1967 3058 1140 0:56:19
717 Mina Nerbråten Mårhundens venner II Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 12 2009 2023 1136 0:29:40
718 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 14 2007 2135 1135 0:29:41
719 Line Larsstuen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 41 1980 2250 1134 0:29:40
720 Camilla Botness Nes Ski Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2085 1133 0:30:14
721 Tove Høvik Romerike ultraløpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2031 1132 0:30:16
722 Knut Ivar Solstad Ertsås
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 43 1978 2152 1131 0:24:46
723 Isabel Segura Montoya
Norgesløpet 10 km mosjon F 35 1986 3099 1130 1:04:24
724 Marit K. Berg Bjerknes Romerike Ultraløperklubb Halvmaraton F 58 1963 1174 1127 2:37:10
725 Madeleine Kristiansens
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 29 1992 2109 1126 0:29:18
726 Hans-Erik Lenvei Fartsholder Halvmaraton M 57 1964 1132 1122 2:11:33
727 Mia Berglund Barnehage Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 29 1992 2237 1121 0:29:25
728 Tomas Rutkauskas Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 39 1982 2216 1118 0:24:43
729 Jane Horpestad
Halvmaraton F 36 1985 1017 1116 2:25:13
730 Truls Kronberg
Norgesløpet 10 km mosjon M 54 1967 3216 1116 0:57:24
731 Viktor Roland Nor Bilpleie AS Ida Eides minneløp 5 km M 23 1998 2423 1113 0:24:40
732 Evelyn Honoré-Livermore De Vertikale Løperne Norgesløpet 10 km mosjon F 34 1987 3094 1113 1:04:52
733 Andre Pernell Nor Bilpleie AS Ida Eides minneløp 5 km M 23 1998 2421 1112 0:24:41
735 Berit Adriansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2034 1110 0:29:50
736 Adrian Lind
Norgesløpet 10 km mosjon M 21 2000 3090 1104 0:54:27
737 Herman Finstad Land
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 12 2009 2137 1099 0:25:27
738 Kjetil Bjørge Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 50 1971 2215 1098 0:26:32
739 Bent Jørgensen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 46 1975 2426 1097 0:25:53
740 Lina Rolfsdotter
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 44 1977 2018 1095 0:30:33
741 Sandra Olsen
Norgesløpet 10 km mosjon F 33 1988 3111 1095 1:05:48
742 Sigurd Riise Bergheim Gjerdrum IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 7 2014 2130 1093 0:25:34
743 Geir Nyborg
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 47 1974 2012 1087 0:26:05
744 Kristina Johanne Lundberg Karlsen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 27 1994 2148 1085 0:30:13
745 Ole-Aksel Sæhlie AREAL OG LANDBRUK Norgesløpet 10 km mosjon M 27 1994 3236 1085 0:55:16
746 Norbert W Krzyzanowski Nor Bilpleie AS Ida Eides minneløp 5 km M 29 1992 2425 1084 0:25:12
748 Lars Vidvei Politikere Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 58 1963 2229 1078 0:27:49
749 Aleksander Tjæran
Halvmaraton M 33 1988 1140 1077 2:04:11
750 Roar Bergheim Gjerdrum IL langrenn Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 36 1985 2028 1074 0:25:33
751 Helge Mosand Haakonsen PKT-stab Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 51 1970 2240 1070 0:27:06
752 Emma Larsstuen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 12 2009 2268 1068 0:31:17
753 Mette Myhre
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 46 1975 2052 1066 0:31:48
754 Sohaila Shakari Håvik Haugerud IF Norgesløpet 10 km mosjon F 37 1984 3205 1064 1:07:54
755 Øyvind Grimstad
Norgesløpet 10 km mosjon M 43 1978 3119 1057 0:57:36
756 Martin Ørseng
Norgesløpet 10 km mosjon M 38 1983 3104 1055 0:56:59
757 Raul Cansado Paes
Halvmaraton M 40 1981 1169 1054 2:08:47
758 Halldis Eltvik Fudge
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 53 1968 2136 1053 0:32:57
759 Fredrik Bergh-Jørgensen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 10 2011 2432 1050 0:26:26
760 Thomas Erlingsen Tjøme Løpeklubb Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 39 1982 2082 1048 0:26:04
761 Tor Egil Kaasa
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 48 1973 2434 1046 0:26:55
762 Sigurd H. Gundersen Algarheim skole Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 7 2014 2227 1044 0:26:34
763 Helle Grevsnes Oppegård IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 13 2008 2046 1040 0:31:58
764 Dusan Nejkov
Halvmaraton M 42 1979 1036 1038 2:10:32
765 Lone Grevsnes
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 9 2012 2020 1037 0:32:03
766 Jan Henning Nyhus
Norgesløpet 10 km mosjon M 42 1979 3226 1034 0:58:39
767 Ingrid Byfuglien
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 64 1957 2065 1031 0:36:02
768 Sigurd Botness Greni Nes Ski Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 11 2010 2140 1029 0:26:53
769 Jacob Knudsen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 47 1974 2445 1028 0:27:17
770 Palmi Bjarnasson Nor Bilpleie AS Ida Eides minneløp 5 km M 23 1998 2422 1027 0:26:20
771 Monica Opstad
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 32 1989 2073 1024 0:31:40
772 Jannicke Andersen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 32 1989 2096 1017 0:31:51
773 Milos Stoisavljevic Srbija Halvmaraton M 32 1989 1049 1016 2:10:32
774 Even Hiller Nyborg Lørenskog skiklubb- skiskyting Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 13 2008 2123 1012 0:27:15
775 Line Jøraholmen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 49 1972 2019 1012 0:33:09
776 Hans Petter Hauge OAC Norgesløpet 10 km mosjon M 58 1963 3176 1004 1:04:50
777 Morten Hanssen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 46 1975 2416 995 0:28:00
778 Gunnar Foseid Romerike Politiidrettslag Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 47 1974 2420 995 0:28:00
779 Ole Engen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 38 1983 2002 993 0:27:12
780 Svenn Ivar Myhre
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 55 1966 2118 993 0:29:43
781 Helén Elfstedt
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 56 1965 2047 988 0:35:47
782 Lars-Olav Sørensen Brumlebassen IL Norgesløpet 10 km mosjon M 58 1963 3455 988 1:05:42
783 Sverre Lilloe Larsen Strømmen Milan Norgesløpet 10 km mosjon M 41 1980 3195 985 1:01:04
784 Fredrik Kjernli Leren Fartsholder 60 min Norgesløpet 10 km mosjon M 33 1988 3202 983 1:00:04
785 Sondre Fauskanger
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 31 1990 2079 972 0:27:30
786 Lene Strandberg Hansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 39 1982 2251 968 0:33:18
787 Charlotte Dahl-Orfjell PRO JESSHEIM VEST Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 38 1983 2225 967 0:33:19
788 Elida Riise Bergheim Gjerdrum IL Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 9 2012 2122 965 0:33:57
789 Mette-Helen Ljones
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 39 1982 2272 961 0:33:29
790 Elin Bredesen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 45 1976 2011 956 0:34:40
791 Thore Birkelund
Norgesløpet 10 km mosjon M 58 1963 3085 956 1:07:28
792 Mateusz Zoladz Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 31 1990 2264 954 0:27:53
793 Lene Walstad
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 43 1978 2269 946 0:34:18
794 Monica Ulberget
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 49 1972 2075 946 0:34:56
795 Roy Nordal
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 50 1971 3472 942 0:29:57
796 Susanne Pallesen AREAL OG LANDBRUK Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 39 1982 2245 942 0:34:00
798 Mari Helen Riise
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 31 1990 2113 936 0:33:57
799 Jan Terje Ås bookTrysilonline Halvmaraton M 41 1980 1133 928 2:23:17
800 Wiggo Velde Olsen Algarheim Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 47 1974 2127 916 0:29:50
801 Krister Hanssen Sparebank1 Østlandet Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 40 1981 2212 915 0:29:19
802 Sergei Aksønov
Halvmaraton M 33 1988 1091 912 2:22:38
803 Simen Maximilian Myhre
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 10 2011 2150 910 0:29:38
804 Monica Sulen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 40 1981 2072 905 0:35:28
805 Thomas Andreassen Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 42 1979 2214 900 0:29:42
806 Kristine Wilson
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 35 1986 2273 900 0:35:12
807 Emmelie Sjöman
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 43 1978 2087 896 0:35:45
808 Marcin Puchalski Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 33 1988 2217 894 0:29:18
809 Markus Fritzsønn Hauge Bekk Norgesløpet 10 km mosjon M 23 1998 3208 893 1:04:48
810 Alf Helge Hartveit Skistad Sloths are fast animals Norgesløpet 10 km mosjon M 44 1977 3209 890 1:06:11
811 Christine Knutsen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 37 1984 2105 889 0:35:32
812 Frank Jørgensen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 32 1989 2040 887 0:29:28
813 Martine Haugstad
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 31 1990 2089 882 0:35:32
814 Hans Petter Langbakk AREAL OG LANDBRUK Norgesløpet 10 km mosjon M 56 1965 3239 882 1:11:55
815 Mats Byfuglien
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 39 1982 2022 880 0:29:50
817 Truls Enerud
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 13 2008 2430 870 0:30:41
819 Bjørn Lian Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 26 1995 2218 865 0:30:02
820 Karina Hallstensen Øyen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 32 1989 2154 844 0:36:42
821 Tonje Nilsen BOLIG MED BISTAND (BMB) Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 33 1988 2232 836 0:36:58
822 Per Christian
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 47 1974 2003 834 0:32:01
824 Nina Hassel
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 49 1972 2415 828 0:38:39
825 Åse Kristiansen
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 48 1973 2007 827 0:38:40
826 Max Nerbråten Mårhundens venner II Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 10 2011 2001 815 0:32:16
827 Frode Nerbråten Mårhundens venner II Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 41 1980 2041 805 0:32:18
828 Daniell Kaarbø Team Gjert Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 37 1984 2086 771 0:32:58
829 Sander Nygård Døli skole Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 11 2010 2246 767 0:33:50
830 Stig-Andre Torkilseng
Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 31 1990 2117 765 0:32:59
831 Piotr Puchalski Aas&Nordal Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 27 1994 2219 749 0:33:32
832 Monica Rønold
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 50 1971 2074 742 0:43:07
833 Michael Rommelhoff
Ida Eides minneløp 5 km M 23 1998 1227 719 0:34:39
834 Elias Grønning BTA Elektro AS Ida Eides minneløp 5 km M 22 1999 2449 715 0:34:48
835 Siw Rønold
Ida Eides minneløp 5 km mosjon F 40 1981 2005 703 0:43:08
837 Alf Arne Myhre PRO JESSHEIM ØST Ida Eides minneløp 5 km mosjon M 58 1963 2226 674 0:40:17

Hvis du ønsker anonymisering av ditt resultat send en epost til oss så vill vi anonymisere ditt navn

COPYRIGHT @ MODULETEAM